FCE17A15SA44B poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
HARTING
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
HARTING
În stoc: 20
Fișă de date
În stoc: 8
În stoc: 39
NorComp Inc.
În stoc: 201
NorComp Inc.
În stoc: 376
În stoc: 3.620
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 291
Imaginea pentru FCE17A15SA44B nu este disponibilă
FCE17A15SA44B
Numărul produsului DigiKey
FCE17A15SA44B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FCE17A15SA44B
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Modele EDA/CAD
FCE17A15SA44B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Cutie
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Filtru, Suporturi de montare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă (4-40)
Material contact
Fosfor bronz
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C