FCE17A15SA410
FCE17A15SA410
FCE17A15SA410
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
FCE17A15SA410
Numărul produsului DigiKey
FCE17A15SA410-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FCE17A15SA410
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FCE17A15SA410 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Cutie
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă, Filtru
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă (4-40)
Material contact
Fosfor bronz
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C