M83513/13-A01NP
Numărul produsului DigiKey
4305-M83513/13-A01NP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M83513/13-A01NP
Descriere
CONN MICRO-D RCPT 9POS R/A PCB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9 Poziție Tip D, Micro-D Soclu, Socluri tip mamă Conector
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
50,0µin (1,27µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,130" (3,30mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
0,050 pas x 0,043 rând la rând
Material dielectric
Sulfură de polifenilen (PPS)
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (2-56)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C