ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
Numărul produsului DigiKey
889-1822-ND
Producător
Amphenol Audio
Numărul produsului producătorului
ACJS-MV35-3S
Descriere
CONN JACK STEREO 3.5MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3,50mm (0,141", 1/8", Mufă mini) – căști Conector Jack telefon Stereo (3 conductori, TRS) Conector Buclă(e) de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACJS-MV35-3S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Culoare izolație
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Nominală
Stare piesă
Activ
Lungime/adâncime de conectare
Tip conector
Conector Jack telefon
Material contact - Placare
Gen
Element tip mamă
Material corp
Linii de semnal
Stereo (3 conductori, TRS)
Culoare corp
Argintiu, Negru
Diametru de conectare recunoscut în industrie
Include
3 buc. – 1 conector, 1 piuliță, 1 șaibă
Diametru real
Material carcasă
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6, Umplut cu sticlă
Număr de poziții/contacte
3 conductori, 4 contacte
Material contact
Cupru
Comutatoare interne
Comutator unic
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou
Dimensiune orificiu panou
0,236" (5,99mm)