TJ0451530000G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Amphenol Anytek
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Phoenix Contact
În stoc: 21.415
Fișă de date
Similar
Phoenix Contact
Similar
În stoc: 23
În stoc: 54
În stoc: 40
On Shore Technology Inc.
4 Poziție bloc terminal Mufă, Socluri tip mamă 0,200" (5,08mm) – 180° Suspendat liber (în linie)
TJ04515300000G
TJ04515300000G
TJ0451530000G
Numărul produsului DigiKey
1818-TJ0451530000G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TJ0451530000G
Descriere
TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Diametru sau interval fir - AWG
12-24AWG
Producător
Amphenol Anytek
Diametru sau interval fir - mm²
1-2,5mm²
Serie
Culoare
Verde
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C
Stare piesă
Activ
Finisaj conectare contact
Cositor
Tip
Mufă, Socluri tip mamă
Caracteristici
Încuietori de reținere (parte fără sârmă)
Număr de poziţii
4
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Poziții per nivel
4
Protecție la infiltrare
Număr de niveluri
1
Dimensiune șurub
M3
Pas
0,200" (5,08mm)
Cuplu - Șurub
0,56Nm (5,0lb-in)
Orientare baretă tip tată
Lungime dezizolare fire
7-8mm
Intrare fir mufă
180°
Material contact
Aliaj de cupru
Stil terminație
Șurub – clemă cușcă ridicare
Material carcasă
Rășină termoplastică
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Lungime coadă contact
Curent - IEC
Înălțime izolație
0,594" (15,09mm)
Curent - UL
12 A
Număr produs de bază
Tensiune - UL
300 V