DC95F502WN | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 235-1470-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DC95F502WN |
Descriere | THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Termistor NTC 5k Granulă |
Serie | B25/100 – |
Ambalaj Vrac | Temperatură de funcționare -80°C – 150°C |
Stare piesă Activ | Putere - Max 75 mW |
Rezistență în ohmi la 25°C 5k | Lungime - Conductor 1,50" (38,00mm) |
Toleranță rezistență ±0,2°C | Tip montare Suspendat liber |