DC95F502W
Numărul produsului DigiKey
235-1007-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DC95F502W
Descriere
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Descriere detaliată
Termistor NTC 5k Granulă
Temperatură de funcționare
-80°C – 150°C
Putere - Max
75 mW
Rezistență în ohmi la 25°C
5k
Lungime - Conductor
1,50" (38,00mm)
Toleranță rezistență
±0,2°C