DC95F202W
Numărul produsului DigiKey
235-1005-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DC95F202W
Descriere
THERMISTOR NTC 2KOHM 3969K BEAD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 2k Granulă
Categorie
B25/75
Producător
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
B25/85
3969K
Serie
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-80°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Putere - Max
75 mW
Rezistență în ohmi la 25°C
2k
Lungime - Conductor
1,50" (38,00mm)
Toleranță rezistență
±0,2°C