T3031-2-10K-24-P
Numărul produsului DigiKey
235-1555-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T3031-2-10K-24-P
Descriere
SENSOR CARBON DIOXIDE 0-10V OUT
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Dioxid de carbon (CO2) Senzor 0V – 10V
Categorie
Acuratețe
±5%
Producător
Amphenol Advanced Sensors (Telaire)
Ieșire
0V – 10V
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
18V c.a. – 30V c.a. RMS, 18V c.c. – 42V c.c.