AZSR165-1AE-24DL
Numărul produsului DigiKey
3385-AZSR165-1AE-24DL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZSR165-1AE-24DL
Descriere
RELAY EV CHG SOLAR SPST 80A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Încărcare EV, Solar Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Timp de funcționare
40 ms
Tip montare
Timp eliberare
20 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală contact (Curent)
80 A
Agenție de aprobare
TUV, UL
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
55200VA
Grad
Curent bobină
92.3 mA
Rezistență bobină
260 Ohms