AZSR143-1AE-24D
Numărul produsului DigiKey
3385-AZSR143-1AE-24D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZSR143-1AE-24D
Descriere
RELAY EV CHG SOLAR SPST 50A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Încărcare EV, Solar Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AZSR143-1AE-24D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Tavă
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
20 ms
Tip montare
Timp eliberare
10 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
50 A
Agenție de aprobare
CQC, cURus, TUV
Tensiune de comutare
277V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
19200VA
Grad
Curent bobină
66.7 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
360 Ohms