AZ987-1C-12DET
Numărul produsului DigiKey
3385-AZ987-1C-12DET-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ987-1C-12DET
Descriere
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu auto SPDT (1 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 6,9
Producător
American Zettler
Tensiune prescrisă de revenire
1,5V c.c.
Serie
Timp de funcționare
4 ms
Ambalaj
Cutie
Timp eliberare
2 ms
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Etanșat - Rășină epoxidică
Tip bobină
Fără blocare
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent bobină
47.2 mA
Stil terminație
Pin PC
Tensiune bobină
12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
30 A
Putere bobină
600mW
Tensiune de comutare
16V c.c. - max.
Rezistență bobină
254 Ohms