AZ7621-1A-12DE
Numărul produsului DigiKey
3385-AZ7621-1A-12DE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ7621-1A-12DE
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 8,4
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
7 ms
Tip montare
Timp eliberare
3 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
16 A
Agenție de aprobare
CUR, TUV, UL
Tensiune de comutare
440V c.a., 125V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
4000VA, 480W
Grad
Curent bobină
34.2 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
351 Ohms