AZ733-2AE-12DE
Numărul produsului DigiKey
3385-AZ733-2AE-12DE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ733-2AE-12DE
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPST 12A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPST-NO (2 forma A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa B
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 8,4
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPST-NO (2 forma A)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Agenție de aprobare
CUR, TUV, UL
Tensiune de comutare
400V c.a., 250V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
3324VA, 360W
Grad
Curent bobină
43.6 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
275 Ohms