AZ2150-1AE-24DE
Numărul produsului DigiKey
3385-AZ2150-1AE-24DE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ2150-1AE-24DE
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa B
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
12 ms
Tip montare
Timp eliberare
5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
40 A
Agenție de aprobare
cURus, VDE
Tensiune de comutare
300V c.a., 30V c.c. - max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
12000VA, 1200W
Grad
Curent bobină
36.4 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
660 Ohms