UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Numărul produsului DigiKey
288-1545-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Descriere
CIR BRKR THERM 70A 600VAC/500VDC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 70A 600 V AC 500 V DC Manetă Montare panou
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
American Electrical Inc.
Valoare nominală tensiune - C.c.
500 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Cutie
Număr de poli
3
Stare piesă
Activ
Iluminare
Tip montare
Montare panou
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
cULus, UL489
Valoare nominală curent (Amp)
70A