BL-HBXJXGX32L
Numărul produsului DigiKey
BL-HBXJXGX32LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BL-HBXJXGX32LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BL-HBXJXGX32LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BL-HBXJXGX32L
Descriere
LED RGB CLEAR 5050 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Verde, Albastru (RGB) Roșu 625nm, Verde 525nm, Albastru 568nm Indicație cu leduri – discretă Roșu 2V, Verde 3,2V, Albastru 3,3V 6-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BL-HBXJXGX32L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
Roșu 20mA, Verde 20mA, Albastru 20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Roșu 630nm, Verde 525nm, Albastru 570nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
6-SMD, Derivație J
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
5,00mm L x 5,00mm l
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
1,60mm
Dimensiune lentilă
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Roșu 2V, Verde 3,2V, Albastru 3,3V