AB-FH01206-19712-XA1-12S
Numărul produsului DigiKey
2007-AB-FH01206-19712-XA1-12S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AB-FH01206-19712-XA1-12S
Descriere
LED MOD AB-FH RGB LNR STRIP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Producător
American Bright Optoelectronics Corporation
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V roșu, 12V verde, 12V albastru
Serie
Lumeni/wați la curent - Test
17 lm/W roșu, Verde 35lm/W, Albastru 10lm/W
Ambalaj
Bandă
Curent - Max
Stare piesă
Activ
CRI (Indice de randare culori)
Tip
Modul led
Unghi de vizualizare
Culoare
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Caracteristici
IP67
CCT (K)
Mărime/Dimensiune
304,80mm L x 12,00mm l
Lungime de undă
Roșu 628nm, Verde 523nm, Albastru 445nm
Înălțime
6,00mm
Configurație
Bandă liniară ușoară, Flexibil
Suprafață emițătoare de lumină (LES)
Flux la curent/temperatură - Test
Roșu 85lm, Verde 140lm, Albastru 50lm
Tip lentilă
Plat
Curent - Test
Roșu 1,16A, Verde 1,16A, Albastru 1,16A