ASR-SI240A60ZY-LV
Numărul produsului DigiKey
2040-ASR-SI240A60ZY-LV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASR-SI240A60ZY-LV
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 60A 48-280V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Categorie
Tensiune - Sarcină
48 V ~ 280 V
Prod.
Curent de sarcină
60 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CCC, CE, cURus, TUV
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
90 – 280V c.a.