SSAJ120100
Numărul produsului DigiKey
4809-SSAJ120100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4809-SSAJ120100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4809-SSAJ120100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SSAJ120100
Descriere
SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator glisant SPDT Montare pe suprafață, Unghi drept
Categorie
Material contact
Producător
Alps Alpine
Finisaj contact
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Circuit
SPDT
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Sincronizare contact
Nespecificat
Material dispozitiv de acționare
Funcție de comutare
Pornit-pornit
Deplasare comutator
1,40mm
Valoare nominală curent (Amp)
10mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
10,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
5 V
Durată de funcționare electrică
10,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Forță operare
153gf
Lungime dispozitiv de acționare
1,30mm