470021YY GE033
Numărul produsului DigiKey
470021YYGE033-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
470021YY GE033
Descriere
CABLE 2COND 17AWG GRAY 100M
Referință client
Descriere detaliată
2 Conductor Multiconductor Cablu Gri 17AWG – 328,1' (100,0m)
Categorie
Lungime
328,1' (100,0m)
Prod.
Culoare manta
Gri
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bobină
Caracteristici
Rezistent la substanțe chimice, Rezistent la ulei, Rezistent la UV
Stare piesă
Activ
Tensiune
300 V
Tip cablu
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Număr de conductoare
2
Utilizare
Industrial
Diametru fir
Grosime manta (izolație)
0,0276" (0,700mm)
Fir conductor
30/0,0079"
Izolație conductor
Policlorură de vinil (PVC)
Material conductor
Cupru, Gol
Material ecranare
Material manta (izolație)
Acoperire ecranare
Diametru manta (izolație)
0,220" (5,59mm)