AOD11S60
Numărul produsului DigiKey
785-1264-2-ND - Bandă și mosor (TR)
785-1264-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
785-1264-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AOD11S60
Descriere
MOSFET N-CH 600V 11A TO252
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 11A (Tc) 208W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (DPAK)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
11 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
545 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
208W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
399mOhm la 3,8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,1V la 250µA