AS4C1G16D4-062BCN
Numărul produsului DigiKey
1450-AS4C1G16D4-062BCN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS4C1G16D4-062BCN
Descriere
IC DRAM 16GBIT PARALLEL 96FBGA
Referință client
Descriere detaliată
SDRAM – DDR4 CI memorie 16Gbit Paralel 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (9x13)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
Paralel
Prod.
Frecvență ceas
1.6 GHz
Ambalaj
Tavă
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
15ns
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Timp acces
19 ns
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,14V – 1,26V
Tip program
Volatil
Temperatură de funcționare
0°C – 95°C (TC)