ASEK773ECB-200B-T-DK
Numărul produsului DigiKey
620-1957-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASEK773ECB-200B-T-DK
Descriere
EVAL BOARD FOR ACS773
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ACS773 - Senzor de curent Placă de evaluare senzor
Sensibilitate
6,6mV/A
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Stare piesă
Activ
IC/piesă utilizată
ACS773
Interval detectare
200A