ASEK724KMA-30AB-T-DK poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
În stoc: 2
Fișă de date
ACS724KMA - Senzor de curent Placă de evaluare senzor
ASEK724KMA-30AB-T-DK
Numărul produsului DigiKey
620-1940-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASEK724KMA-30AB-T-DK
Descriere
EVAL BOARD FOR ACS724KMA
Referință client
Descriere detaliată
Sensibilitate
66mV/A
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
IC/piesă utilizată
ACS724KMA
Interval detectare
30A