ASEK712ELC-20A-T-DK poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
În stoc: 20
Fișă de date
ASEK712ELC-20A - Senzor de curent Placă de evaluare senzor
ASEK712ELC-20A-T-DK
Numărul produsului DigiKey
620-1429-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASEK712ELC-20A-T-DK
Descriere
BOARD EVAL FOR ASEK712ELC-20A
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Sensibilitate
100mV/A
Producător
Allegro MicroSystems
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Ambalaj
Vrac
Încorporat
Nu
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Conținut
Placă (plăci)
Tip senzor
Senzor de curent
IC/piesă utilizată
ASEK712ELC-20A
Interval detectare
-20A – 20A