ACSEVB-EZ7-37220-100B3
Numărul produsului DigiKey
620-ACSEVB-EZ7-37220-100B3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ACSEVB-EZ7-37220-100B3
Descriere
EVAL BOARD FOR ACS37220 100B3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ACS37220 - Senzor de curent Placă de evaluare senzor
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Sensibilitate
13,2mV/A
Producător
Allegro MicroSystems
Tensiune - Alimentare
3,3V
Ambalaj
Vrac
Încorporat
Nu
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Tip senzor
Senzor de curent
IC/piesă utilizată
ACS37220
Interval detectare
±100A