ACS781LLRTR-050U-T
Numărul produsului DigiKey
620-1824-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-1824-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-1824-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS781LLRTR-050U-T
Descriere
CURRENT SEN HE/DIFF 50A 7-PSOF
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 50A 1 Canal Efect Hall, Diferențial Unidirecțional Modul 7-PowerSMD
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Acuratețe
±1,5%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp de răspuns
3,6µs
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Curent - Alimentare (Max)
15mA
Pentru măsurare
DC
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Număr de canale
1
Polarizare
Unidirecțional
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Tip montare
Sensibilitate
39,6mV/A
Pachet/cutie
Modul 7-PowerSMD
Frecvență
c.c. – 120kHz
Pachet dispozitiv furnizor
7-PSOF
Liniaritate
±1%