ACS772LCB-100U-PFF-T
Numărul produsului DigiKey
ACS772LCB-100U-PFF-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS772LCB-100U-PFF-T
Descriere
CURRENT SENSOR HE 100A 5-CB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 100A 1 Canal Efect Hall Unidirecțional Conductori prelucrați 5-CB, PFF
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS772LCB-100U-PFF-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Acuratețe
Prod.
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Ambalaj
Vrac
Timp de răspuns
2,5µs
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
15mA
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Număr de canale
1
Polarizare
Unidirecțional
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Tip montare
Sensibilitate
40mV/A
Pachet/cutie
Conductori prelucrați 5-CB, PFF
Frecvență
c.c. – 200kHz
Pachet dispozitiv furnizor
Modul 5-CB
Liniaritate
±0,9%