ACS733KMATR-65AB-T
Numărul produsului DigiKey
620-ACS733KMATR-65AB-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS733KMATR-65AB-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS733KMATR-65AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS733KMATR-65AB-T
Descriere
CURRENT SENSOR HE 65A 16-SOIC
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 65A 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS733KMATR-65AB-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Acuratețe
±2,5%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3,14V – 3,46V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp de răspuns
0,3µs
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Curent - Alimentare (Max)
35mA
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Număr de canale
1
Polarizare
Bidirecțional
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Tip montare
Sensibilitate
20,3mV/A
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Frecvență
100kHz
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Liniaritate
±0,5%