ACS72981KLRATR-150B3
Numărul produsului DigiKey
620-ACS72981KLRATR-150B3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS72981KLRATR-150B3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS72981KLRATR-150B3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS72981KLRATR-150B3
Descriere
CURRENT SEN HE/DIFF 150A 7-PSOF
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 150A 1 Canal Efect Hall, Diferențial Bidirecțional Modul 7-PowerSMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS72981KLRATR-150B3 Modele
Atributele produsului
Liniaritate
±0,8%
Prod.
Acuratețe
Serie
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Timp de răspuns
1,8µs
Curent - Alimentare (Max)
14mA (tipic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip senzor
Polarizare
Bidirecțional
Pachet/cutie
Modul 7-PowerSMD
Pachet dispozitiv furnizor
7-PSOF
Sensibilitate
8,8mV/A
Număr produs de bază
Frecvență
c.c. – 250kHz