ACS725LLCTR-40AB-T
Numărul produsului DigiKey
620-1726-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-1726-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-1726-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS725LLCTR-40AB-T
Descriere
CURRENT SEN HE/DIFF 40A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 40A 1 Canal Efect Hall, Diferențial Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Acuratețe
±1%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Timp de răspuns
4µs
Curent - Alimentare (Max)
14mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Polarizare
Bidirecțional
Sensibilitate
33mV/A
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Frecvență
c.c. – 120kHz
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Liniaritate
±1,5%