ACS724LLCTR-2P5AB-S
Numărul produsului DigiKey
620-ACS724LLCTR-2P5AB-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS724LLCTR-2P5AB-S
Descriere
CURRENT SEN HE/OL 2.5A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS724LLCTR-2P5AB-S Modele
Atributele produsului
Acuratețe
±0,6%
Prod.
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Timp de răspuns
4µs
Curent - Alimentare (Max)
14mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Număr de canale
1
Calificare
AEC-Q100
Polarizare
Bidirecțional
Sensibilitate
800mV/A
Tip montare
Frecvență
c.c. – 120kHz
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Liniaritate
±1,5%