ACS722LLCTR-10AB-T
Numărul produsului DigiKey
620-1635-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-1635-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-1635-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS722LLCTR-10AB-T
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 10A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS722LLCTR-10AB-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Liniaritate
±1%
Prod.
Acuratețe
±3%
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Stare piesă
Activ
Timp de răspuns
5µs
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Curent - Alimentare (Max)
12mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Număr de canale
1
Tip montare
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Sensibilitate
132mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Frecvență
c.c. – 80kHz