ACS70331EESATR-2P5B3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ACS70331EESATR-2P5B3 |
Descriere | CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN |
Referință client | |
Descriere detaliată | Senzor de curent 2,5A 1 Canal GMR Bidirecțional 12-PowerWFQFN |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ACS70331EESATR-2P5B3 Modele |
Categorie | Liniaritate ±0,2% |
Prod. | Acuratețe ±2% |
Serie | Tensiune - Alimentare 3V – 4,5V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Timp de răspuns 535ns |
Stare piesă Nu pentru designuri noi | Curent - Alimentare (Max) 6mA |
Pentru măsurare AC | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip senzor | Polarizare Bidirecțional |
Curent - Detectare | Tip montare |
Număr de canale 1 | Pachet/cutie 12-PowerWFQFN |
Ieșire Tensiune | Pachet dispozitiv furnizor 12-QFN (3x3) |
Sensibilitate 400mV/A | Număr produs de bază |
Frecvență c.c. – 1MHz |