ACS70331EESATR-2P5B3
Numărul produsului DigiKey
620-1889-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-1889-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-1889-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS70331EESATR-2P5B3
Descriere
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 2,5A 1 Canal GMR Bidirecțional 12-PowerWFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS70331EESATR-2P5B3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Liniaritate
±0,2%
Prod.
Acuratețe
±2%
Serie
Tensiune - Alimentare
3V – 4,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp de răspuns
535ns
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Pentru măsurare
AC
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip senzor
Polarizare
Bidirecțional
Curent - Detectare
Tip montare
Număr de canale
1
Pachet/cutie
12-PowerWFQFN
Ieșire
Tensiune
Pachet dispozitiv furnizor
12-QFN (3x3)
Sensibilitate
400mV/A
Număr produs de bază
Frecvență
c.c. – 1MHz