ACS37220LEZATR-100B3
Numărul produsului DigiKey
620-ACS37220LEZATR-100B3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS37220LEZATR-100B3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS37220LEZATR-100B3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS37220LEZATR-100B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE 100A 7-QFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 100A 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 7-PowerLQFN
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Tensiune - Alimentare
3,15V – 3,45V
Timp de răspuns
4µs
Curent - Alimentare (Max)
15,5mA
Pentru măsurare
DC
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Ieșire
Tensiune analogică
Tip montare
Sensibilitate
13,2mV/A
Pachet/cutie
7-PowerLQFN
Frecvență
c.c. – 150kHz