TX21-M015S-16.368-X-R
Numărul produsului DigiKey
3997-TX21-M015S-16.368-X-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-TX21-M015S-16.368-X-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-TX21-M015S-16.368-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TX21-M015S-16.368-X-R
Descriere
XTAL OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNW S
Descriere detaliată
16.368 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 1,68V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
TX21-M015S-16.368-X-R Modele
Stabilitate frecvență
±1,5ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
2,5mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,68V – 3,63V