TX21-M010S-38.400-X-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
38.4 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 1,68V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
Selecting the Right Crystal Oscillator for my application
TX21-M010S-38.400-X-R
Numărul produsului DigiKey
3997-TX21-M010S-38.400-X-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-TX21-M010S-38.400-X-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-TX21-M010S-38.400-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TX21-M010S-38.400-X-R
Descriere
XTAL OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNW SMD
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
TX21-M010S-38.400-X-R Modele
Stabilitate frecvență
±1ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
2,5mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,68V – 3,63V