TX21-M005S-26.000-X-R
Numărul produsului DigiKey
3997-TX21-M005S-26.000-X-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-TX21-M005S-26.000-X-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-TX21-M005S-26.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TX21-M005S-26.000-X-R
Descriere
XTAL OSC TCXO 26MHZ CLPSNW SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 1,68V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TX21-M005S-26.000-X-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
0,5ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
2,5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
Undă sinusoidală limitată
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,68V – 3,63V