TX21-33015S-24.576-R
Numărul produsului DigiKey
3997-TX21-33015S-24.576-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-TX21-33015S-24.576-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-TX21-33015S-24.576-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TX21-33015S-24.576-R
Descriere
TCXO 24.576 MHZ CLPSNW SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24.576 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 3,3V – 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TX21-33015S-24.576-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
3,3V
Prod.
Stabilitate frecvență
±1,5ppm
Serie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
2,5mA
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
Undă sinusoidală limitată
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)