S5A3303-27.000-H-X-R
Numărul produsului DigiKey
3997-S5A3303-27.000-H-X-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-S5A3303-27.000-H-X-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-S5A3303-27.000-H-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
S5A3303-27.000-H-X-R
Descriere
OSC HCSL 27MHZ 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 MHz XO (Standard) HCSL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S5A3303-27.000-H-X-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
40mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
HCSL
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V