C3E-8.000-20-1020-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C3E-8.000-20-1020-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C3E-8.000-20-1020-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C3E-8.000-20-1020-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C3E-8.000-20-1020-R
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Descriere detaliată
8 MHz ±10ppm Cristal 20pF 500 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C3E-8.000-20-1020-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
500 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Frecvență
8 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
20pF