C3E-32.000-12-1010-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C3E-32.000-12-1010-R |
Descriere | CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32 MHz ±10ppm Cristal 12pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C3E-32.000-12-1010-R Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 50 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 32 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (3,2x2,5) |
Stabilitate frecvență ±10ppm | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,030" (0,75mm) |
Capacitanță sarcină 12pF |