C3E-32.000-12-1010-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C3E-32.000-12-1010-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C3E-32.000-12-1010-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C3E-32.000-12-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C3E-32.000-12-1010-R
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 12pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C3E-32.000-12-1010-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
12pF