C3E-24.000-8-1015-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C3E-24.000-8-1015-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C3E-24.000-8-1015-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C3E-24.000-8-1015-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C3E-24.000-8-1015-R
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
24 MHz ±10ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C3E-24.000-8-1015-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
24 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
8pF