C3E-12.000-8-3030-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C3E-12.000-8-3030-R |
Descriere | CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12 MHz ±30ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C3E-12.000-8-3030-R Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 100 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 12 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (3,2x2,5) |
Stabilitate frecvență ±30ppm | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,030" (0,75mm) |
Capacitanță sarcină 8pF |