C3E-12.000-8-1520-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C3E-12.000-8-1520-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C3E-12.000-8-1520-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C3E-12.000-8-1520-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C3E-12.000-8-1520-R
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±15ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
C3E-12.000-8-1520-R Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
8pF