C3E-12.000-18-3030-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C3E-12.000-18-3030-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C3E-12.000-18-3030-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C3E-12.000-18-3030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C3E-12.000-18-3030-R
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C3E-12.000-18-3030-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
18pF