C2E-40.000-10-1010-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C2E-40.000-10-1010-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C2E-40.000-10-1010-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C2E-40.000-10-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2E-40.000-10-1010-R
Descriere
XTAL 2520 40MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±10ppm Cristal 10pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C2E-40.000-10-1010-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
40 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)
Capacitanță sarcină
10pF